Střelba

Střelba

Pistole

Vlastnit zbraň je první krok, ten druhý je NAUČIT SE S NÍ ZACHÁZET. Připravíme Vás na ZÍSKÁNÍ ZBROJNÍHO OPRÁVNĚNÍ, naučíme Vás NOSIT, TASIT, NABÍJET, PŘEBÍJET, MÍŘIT, ŘEŠIT ZÁVADY, MĚNIT POLOHY, KRÝT SE a mnoho dalšího, ale hlavně STŘÍLET – tak abyste trefili (a přežili 😊).

Účastník projde úplným výcvikem v použití krátké střelné zbraně. Výcvik probíhá ve třech stupních:

  1. Stupeň – ZAČÁTEČNÍK – zaměřeno na základy manipulace a střelby (zahrnuje základy bezpečné manipulace, základy střelby, tasení, navedení na cíl, přebíjení, řešení závad, údržba)
  2. Stupeň – POKROČILÝ – zaměřeno na prohloubení znalostí 1. stupně, přidány jsou dynamické drily
  3. Stupeň – VYSOCE POKROČILÝ PROFESIONÁL – zaměřeno na prohloubení znalostí 2. stupně, přidány jsou modelové situace

 

Puška, samopal, brokovnice

Účastník projde úplným výcvikem v použití dlouhé střelné zbraně. Výcvik probíhá ve dvou stupních:

  1. Stupeň – ZAČÁTEČNÍK, POKROČILÝ – zaměřeno na základní manipulaci a střelbu
  2. Stupeň – PROFESIONÁL – zaměřeno na prohloubení znalostí a dovedností 1. stupně, přidány jsou dynamické drily a modelové situace

 

! Nabízíme také kurzy přípravy k získání zbrojního průkazu!


 

 

! Smyslem Pavézy je chránit, NE TVOŘIT ZISK. Přesto s sebou každá činnost přináší nějaké náklady (pronájem tělocvičny či střelnice, odměna pro instruktora, nákup materiálu, cestovné apod.) Tyto náklady jsou proměnlivé v závislosti na podmínkách (počet lidí, délka kurzu, rozsah kurzu apod.). Podmínky a náklady s Vámi probereme individuálně, abychom Vám vyšli co nejvíce vstříc a ušili Vám kurz na míru!Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás!

info@paveza-obrana.cz
+420 725 358 885